O SPOLOČNOSTI

Naším cieľom je poskytovať všetkým našim zákazníkom vysoko kvalitné produkty spolu s vynikajúcou úrovňou služieb a technickej podpory. Spolupracujeme s Výskumným ústavom výživy Cambridge Nutritional Sciences Ltd. . Ide o dcérsku spoločnosť skupiny OMEGA Diagnostics group PLC – svetového dodávateľa surovín pre laboratórnu diagnostiku do viac ako 100 krajín. Obe spoločnosti OMEGA aj CNS disponujú vlastnou vedeckou základňou a rokmi skúseností vo výskume. Z uvedeného vyplýva že máme k dispozícii mnoho štúdií z ktorých čerpajú lekári aj zdravotnícke zariadenia ktoré s nami spolupracujú.  Naše testy so svojou až 96% spoľahlivosťou sú lídrom v testovaní potravinových intolerancií. CNS je  členom britskej Asociácie pre in vitro diagnostiku (BIVDA). Manažment kvality ich zariadení je certifikovaný ISO9001:2008 a tiež ISO 13485:2003. Odberné sadzy SEPEA ELISA SCREEN majú certifikát Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv.

Bližšie informácie o certifikácii nájdete tu:
https://www.sepea.sk/certifikaty/

Ku všetkým produktom dodávaným našou spoločnosťou poskytujeme poradenstvo na uvedenej infolinke 0918 621 847 , kontaktovať nás môžete tiež e-mailom.

Ak ste lekár, lekáreň, výživový poradca, zaoberáte sa profesionálne touto oblasťou a máte záujem o spoluprácu, kontaktujte nás.

doktorkalackova