SKÚSENOSTI

Skúsenosti Pacientov

oo

 

Veronika, 54 rokov

Veronika, 54 ročná matka a jej 31 ročná dcéra Evka, sa snažili schudnúť už veľa rokov. Veronika zistila, že je ťažké schudnúť po narodení dieťaťa a jej váha bola kolísavá. Evke chutilo jedlo od malička, a preto sa jej hmotnosť zvyšovala od mladého veku. Rozhodli sa schudnúť spoločne a vyskúšali niekoľko rôznych diét, no bez veľkého úspechu. Potom, čo hľadali, našli na internete Food Detective ™, samo-testovaciu súpravu, ktorá detekuje IgG protilátky na  59 bežne konzumovaných potravín, iba pomocou vzorky krvi z prsta. Test ukázal, že Veronika má zvýšenú hladinu IgG na ovos,pšenicu, raž, kravské mlieko a lepok, zatiaľ čo Evka  reagovala na tvrdú pšenicu ,raž, pšenicu, lepok, kravské mlieko, celé vajcia a kvasnice. Po odstránení alebo znížení príjmu týchto potravín a ich nahradením alternatívami  Evka schudla za 5 mesiacov skoro 13 kíl a Veronika za rok 28 kíl. Obe sa cítia skvela a majú veľa energie.

 

Melánia, 43 rokov
Melánia, 43 ročná obyvateľka Kremnice, pribrala po strate oboch rodičov. Bola stále v strese, cítil sa unavená, nafúknutá a trpela opuchmi v oblasti tváre. Jej výživový poradca mal podozrenie na potravinovú intoleranciu a odporučil jej  podstúpiť test Detective ™ Food. Ukázala sa reakcia na čaj, droždie, oriešky kešu , sladkovodné ryby (vrátane pstruha a lososa), sóju, ryžu,vajíčka a jahody. Po odstránení väčšiny z týchto potravín z potravy a náhradou za alternatív týchto potravín si Melánia všimla, že opuchy v oblasti tváre zmizli, jej energetická hladina sa zlepšila a úbytok hmotnosti
bol viditeľný.

 

Tatiana, 41 rokov
Tatiana, 41 ročná žena z Ostravy trpela výraznou nadváhou a odporúčali jej žalúdočnú bandáž, ak neschudne. Tátiana preto navštívila miestneho nutričného terapeuta, ktorý sa domnieval, že potravinová intolerancia by mohla byť príčinou jej nadváhy a testoval ju pomocou testu Food Detective ™. Tina zistila, že jej telo intoleruje kravské mlieko, citrusové ovocie a tvrdú pšenicu. Počas niekoľkých týždňov, ako sa vyhýbala  týmto potravinám, jej hmotnosť  sa znížila, nastala zmena tvaru tela. Tina sa cítila menej nafúknutá, jej kože bola zdravšia a mala oveľa viac energie.