VITAMINBOTTLE

Regenerácia organizmu s podporou darov zeme a slnka vo forme plodov,  rastlín, bylín, ovocia a zeleniny je najlepšou cestou k pevnému zdraviu. Tak ako dúha zahŕňa všetky farby spektra, zem nám poskytuje všetky živiny nevyhnutné pre aktívny život.

V súčasnosti už aj moderná veda uznáva, že účinok chemických vitamínov a výživových doplnkov obsahujúcich syntetické prísady, ktoré sú užívané dlhodobo, nemajú až taký vplyv na zdravie ako by ľudia očakávali. A hoci tieto prípravky vedia poskytnúť vyčerpanému organizmu krátkodobo náhle vzpruženie, po ich aplikácii sa organizmus môže dostať do omnoho horšieho stavu, než v akom bol pred ich užitím.

VITAMINBOTTLE – to najlepšie z prírody

V čom sa produkty VITAMINBOTTLE líšia od väčšiny bio a natur výrobkov, ktorými je momentálne náš trh presýtený?

Všetky produkty VITAMINBOTTLE:

  • sú vyrábané špeciálnou šetrnou technológiou so zachovaním všetkých dôležitých a cenných látok obsiahnutých v rastlinách a plodoch
  • sú vo forme  100% za studena lisovaných olejov, usušených častí rastlín a plodov uzavretých v rastlinnej kapsli  čo je pre ľudský organizmus prirodzená a  veľmi dobre vstrebateľná forma.
  • Je v nich vysoká koncentrácia prírodných aktívnych látok
  • neobsahujú prídavné látky, konzervačné látky, emulgátory, stabilizátory, farbivá ani arómy
  • sú vhodné pre vegetariánov a vegánov vďaka obsahu aj baleniu z prírodných rastlinných zložiek
  • 99% produktov je tiež vhodných pre celiatikov

Produkty VITAMINEBOTTLE sú dostupné vo forme olejových kvapiek, olejových kapsúl, kvapiek na vodnej báze, ovocných štiav.

Produkty sú vyrábané výhradne v EÚ podľa najprísnejších výrobných a hygienických pravidiel. Výrobca má dlhoročné skúsenosti v potravinárskom sektore a využíva len tie najcennejšie rastlinné výťažky tak, aby bola zaistená maximálna účinnosť prípravkov na organizmus. Produkty spĺňajú prísne legislatívne podmienky EÚ a SR (všetky produkty majú certifikáty ÚVZSR).